שאלות נפוצות

איך זה שהכלבים בפנסיון לא רבים כשהם כולם יחד ,ללא כלובים או הפרדה?
כל כלב שמתארח בפנסיון עובד בדיקת קבלה לפני וכך אנו יכולים לגלות האם הוא יסתדר בפנסיון או לא, כלבים שאינם ידידותיים לכלבים אחרים אינם יכולים לשהות אצלנו. בנוסף ישנה השגחה של 24 שעות ביממה ואנו מאוד ערניים לכל מה שקורה מסביב וכך מצליחים למנוע דומיננטיות או סכסוך בין הכלבים.
איך מאכילים כל כך הרבה כלבים יחד?
ההאכלה מתבצעת בקבוצות קטנות של עד 4 כלבים בו זמנית, ואנו משגיחים שכל כלב יאכל אך ורק מהקערה שלו, כך נמנעים מריבים על אוכל ובנוסף מוודאים שכל כלב אוכל את הכמות הנכונה עבורו.
איך שומרים על ניקיון ממזיקים במקום?
כל כלב בפנסיון מחויב להגיע מטופל ונקי מקרציות ופרעושים, בנוסף אנו מבצעים ריסוס נגד מזיקים אחת לשלושה חודשים על מנת למנוע התרבות או מגפה של פרעושים וקרציות בחצרות ובמרבצים של הכלבים.
איך מטיילים עם כל כך הרבה כלבים?
אנו מטיילים עם קבוצה של עד 14 כלבים בו זמנית ,הכלבים כולם קשורים אלינו לחגורה מיוחדת על מנת למנוע שחרור של כלב בזמן הטיול. כאשר הכלבים מטיילים בלהקה, הם מאזנים אחד את השני וכך אנו יכולים בקלות ללמד אותם לא למשוך ברצוע.
למה מאכילים רק פעם אחת ביום בפנסיון?
סדר היום והשגרה בפנסיון  שונים מהשגרה בבית, בפנסיון הכלבים מאוד פעילים ומוציאים הרבה אנרגיה במהלך הבוקר, אם יקבלו רק חצי מנה בצהריים הם ישארו רעבים עד הערב. בנוסף חל איסור לעשות פעילות כ-3 שעות לאחר ארוחה ולכן אם הכלב יקבל יותר מארוחה אחת ביום רוב היום לא יוכל להיות פעיל. אנו לא רוצים שכלבכם ישאר רעב אחרי הארוחה ולכן נותנים מנה כפולה בארוחה אחת באמצע היום. למרות זאת אם רצונכם שכלבכם יאכל פעמיים ביום ניתן לעשות זאת לפי בקשה מיוחדת. כלבים עם צריכים מיוחדים שצריכים לאכול פעמיים או יותר ניתן ליידע אותנו מראש.
כיצד מונעים שהכלב יהיה חולה בפנסיון?
אנו עושים כל שביכולתנו שכלבכם יהיה בריא ומטופל בזמן שהותו בפנסיון. אנו מברישים את הכלבים על בסיס קבוע ושמים לב לכל שינוי או משהו חריג בהתנהגות הכלבים,בכדי שאם חלילה משהו אינו תקין , נטפל במיידי בין אם בפנסיון ובין אם ע"י טיפול וטרינרי.