מאמרים

הכלב חזר בדיכאון מהפנסיון? למה זה קורה?

לא מעט פעמים שמעתי מאנשים שנסעו לחופשה ארוכה או קצרה והשאירו את כלבם בפנסיון. אך כשחזרו ראו שהכלב רזה מאוד,לא מוכן לאכול כלום (אפילו לא חטיף שהוא אוהב), לא מתרגש לראות את הבעלים ואפילו הולך עם ראש מורכן וזנב למטה.

סימנים אלה הם סימנים מאוד ברורים של דיכאון, אך למה הכלב בדיכאון, הרי היה במקום מאוד יפה עם טלוויזיה וחדר פרטי.

האם מותר לכלבים לאכול שוקולד?

שוקולד – בשוקולד יש מולקולה הנקראת טאוברומין, ממשפחת מולקולות של הקפאין, מולקולה זאת רעילה כמעט לכל בעלי החיים. כאשר זה נצרך בכמויות גדולות זה עלול לגרום לכיבים בקיבה שמלווים בהקאות ושילשולים. לאחר מכן כשזה מגיע לדם, פוגע במערכת הלבבית במערכת הנשימה ולאחר מכן במערכת העצבים, ברגעים אלה הכלב עלול לסבול מפרקוסים ולמות תוך רגעים בודדים מדום לב או הפסקת נשימה.

מתי אני יכול לשחרר את הכלב בחוץ?

זה ממש תלוי. אם אתם מטיילים בקרבת כבישים סואנים, לא מומלץ לשחרר, הרי כל גירוי קטן מסכן את חיי הכלב שלכם. אם אתם מטיילים במרחבים פתוחים, אתם יכולים לשחרר את כלבכם אך ורק אם אתם בטוחים ב100% שהוא יחזור אליכם כשתקראו לו.

עודף משקל אצל כלבים- איך, למה ומה עושים?

משקל יתר הוא בעיה מוכרת בעולם המערבי בכלל. נהוג לשייך אותו לבני אדם בדרך כלל, אך גם אצל כלבים זו הבעיה התזונתית הנפוצה ביותר כיום.

לתת מסאג' לכלבים שלך ולחזק אותם.

לתת לכלב שלך את מה שהוא צריך זה טוב, אבל מה עם קצת פינוקים?

להרגיש את הידיים שלך מעסות את גופו ירגיע אותו והוא יקבל יתרונות נוספים חוץ מהעיסוי עצמו, פרווה מבריקה יותר, זרימת דם טובה יותר, ומערכת חיסונית חזקה יותר וזאת בגלל הפרומונים המשתחררים בגופו בזמן העיסוי. מסאג' לכלב

הדבר הכי טוב בזה שאתה לא צריך מיטת טיפולים בשביל לפנק את הכלב שלך, אלא לקחת רק את החבר על ארבע שלך למקום שקט בבית איפה שהוא יוכל להירגע ולהינות מהפינוק שאתה הולך להעניק לו.

ועכשיו נעבור לעיסוי המפנק.

לראות את הבריאות בעיניים!

Merrick6כאשר כלבכם מקבל מזון בריא ואיכותי תוכלו ממש לראות בעיניים את הבריאות: את הפרווה המבהיקה, יציבה נכונה, משקל נאות, עיכול יעיל המתבטא בצואה קטנה, חיוניות, שמחה ואפילו את הברק בעיניים…

אנחנו בדוגוויל מאכילים את הכלבים במריק, באוכל האיכותי ביותר.

המתכונים של מריק יספקו לכלבכם את התזונה המושלמת לבריאות. בריאות שאפשר לראות!
מריק היא חברה שצועדת קדימה ומשקיעה משאבים עצומים בפיתוח מתכונים חדשים, המבוססים על מחקר תזונתי מעמיק, סקירה מדוקדקת של ספקים וחקלאים, ואין ספור מבחני טעימה.
סדרות המזון "קלאסיק" ו "ללא דגנים" –
המדורגות מהראשונות בעולם – הן התזונה האיכותית והבריאה ביותר שקיימת כיום בשוק.

המתכונים מתבססים על חמישה עקרונות מרכזיים:

1.רכיבים טבעיים, היישר מן החוות שבארה"ב -כל רכיבי הבשר (למעט הכבש – ניו זילנד), הפירות והירקות מיוצרים בארה"ב בלבד (אין ייבוא מסין, או ממדינות שאיכות הרכיבים שלהם מוטלת בספק).
2.מזונות טהורים, מזינים וטעימים – ללא חומרים משמרים, ללא חומרי טעם מלאכותיים, ללא רכיבים מהונדסים גנטית, ללא חיטה,תירס וסויה, וללא גלוטן.
3.מהמטבח של מריק היישר אל קערת חיית המחמד – כל הבישול נעשה תחת קורת גג אחת
4.תזונה מאוזנת, עשירה בחלבון איכותי.

5.בריאות שאפשר לראות– פרווה מבהיקה, חיוניות ושמחה.