לקוחות מספרים

ג'ניפר ומוקי

Dogville, Jonathan, and the rest of the staff are the best trainers and boarding that I have ever encountered.  My French Bulldog Mookie started with Dogville  as a border.

לינור ניק וקאי

כשהכרתי את יונתן היה לי רק כלב אחד וכל פעם שהבאתי אותו כשהתקרבנו לפנסיון הוא כבר התחיל להתרגש באוטו. כשכבר הגענו הוא רץ אל יונתן והצוות וככה הבנתי כמה טוב לו שם. 

שרון וזואי

לגן של זואי היקרה:

מה הייתי עושה בלעדיכם? זו השאלה.

מיכל צ'יקה וג'וני

הרגע שעושה לי הכי נעים בלב ומרגיע זה הרגע שאני נכנסת עם ציקה וגוני לפנסיון והם שמחים ולהוטים להכנס:-)
זה תחושה מדהימה שיונתן ,מצליח לתת לאהובים שלי שהמקום הוא מקום שכיף להם ושווה להם לבוא:-)

אמיר, ליטל, קיקה וקונוס

את הכלבות השארנו עם המון חששות אצל יונתן מאחר ואחת מהן בדיוק התאוששה מניתוח אורתופדי והייתה צריכה השגחה מיוחדת. אחרי שלושה שבועות קיבלנו חזרה כלבה אחרי בית הבראה – מקשקשת, שמחה ובריאה, מעל ומעבר לכל מה שיכולנו לבקש, שלא לדבר על הכלבה השניה שחזרה מותשת ומאושרת! אין עליכם, עשיתם לנו את החופשה!!

 

שרית ועלמה

ליוני והצוות המדהים בדוגוויל
עלמה ביקשה אני אכתוב כמה מילים בשמה וכמה היא מאושרת מאז שהיא נכנסה אליכם לגן..
כנראה שיש כלבים שזכו לגעת בגן עדן עוד בכדור הזה.

תודה ענקית,
שרית.

משפחת סברדלוב ודולצ'ה

שמחנו להשאיר את דולצ׳ה בפנסיון דוגוויל ללילה, הידיעה שידאגו לו כמו בבית, ושהוא משחק משתולל ורץ כמה שבא לו, מרגיעה ומאפשרת לעזוב אותו בלי חשש…

נחזור אליכם תמיד כשנצטרך, תודה רבה על הכל!!!

קיבלתם מאתנו ציון 10

משפחת סברדלוב

אנה ואפרים

שלום יונתן וצוות דוגוויל,
הכלב שלנו חזר מהפנסיון במצב רוח מצויין, שמחתי מאוד לשמוע ולראות שהוא הסתדר עם הכלבים האחרים ועם אנשי הצוות.
הצוות שהיה איתו כאשר באנו לאסוף אותו היה מאוד נחמד.
מאוד עזר לנו שיכולנו לאסוף אותו בשבת בדרך הביתה.
תודה על הכל,
הדירוג שלי הוא 10 כמובן.
יום טוב,
אנה הולצמן

רג'ה והמשפחה

אני רוצה לנצל את הפלטפורמה הזאת לומר לכם תודה רבה ששמרתם על רג'ה שלנו! זו הייתה ההתנסות הראשונה שלנו בדוגוויל, אך בטח שלא האחרונה. כיף לדעת שמצאנו את המקום הנכון, עם האנשים הנכונים. בזכות היחס החם, המקצועיות, המסירות והאהבה הניכרת לפועלכם, התאפשר לנו לצאת לחופשה בראש שקט, תוך ידיעה שהוא בידיים הכי טובות שאפשר. תודה לכם, מאיתנו ומרג'ה 🙂

אורטל וטאצ'י

ליונתן וצוות דוגוויל,

כמו כולם, גם אני אוהבת את הכלב שלי בבית. יחד עם זאת, למדתי לקבל את העובדה שלטאצ'י יש עוד בית, אצלכם, ואנחנו חולקים עליו 'משמורת משותפת'.

בכל פעם שאני משאירה אצלכם את טאצ'י, אני עושה את זה בלב שקט (וסומך) לחלוטין. הוא מצידו כל כך נהנה בכל פעם שהוא שוהה אצלכם, שהוא בכלל לא רוצה לחזור הביתה.

לאורך כל הדרך ניכרת מאוד האהבה הגדולה, האכפתיות, המסירות והמחויבות שלכם לכלבים. כל אלה הופכים את הבעלים, ובמקרה זה אני, ליותר רגועים ובטוחים שכלבם בידיים הכי טובות שאפשר לבקש. אני כמובן מעניקה לכם ציון 10 (אפשר יותר??).

תמשיכו כך ו… תודה ענקית בשם טאצ'י ובשמי,
אורטל חזקיהו