מאמרים - דוגוויל

מאמרים

לראות את הבריאות בעיניים!

כאשר כלבכם מקבל מזון בריא ואיכותי תוכלו ממש לראות בעיניים את הבריאות: את הפרווה המבהיקה, יציבה נכונה, משקל נאות, עיכול יעיל המתבטא בצואה קטנה, חיוניות, שמחה ואפילו את הברק בעיניים…

האם מותר לכלבים לאכול שוקולד?

בשוקולד יש מולקולה הנקראת טאוברומין, ממשפחת מולקולות של הקפאין, מולקולה זאת רעילה כמעט לכל בעלי החיים. כאשר זה נצרך בכמויות גדולות זה עלול לגרום לכיבים בקיבה שמלווים בהקאות ושילשולים. לאחר מכן כשזה מגיע לדם, פוגע במערכת הלבבית במערכת הנשימה ולאחר מכן במערכת העצבים, ברגעים אלה הכלב עלול לסבול מפרקוסים ולמות תוך רגעים בודדים מדום לב או הפסקת נשימה.

הכלב חזר בדיכאון מהפנסיון? למה זה קורה?

לא מעט פעמים שמעתי מאנשים שנסעו לחופשה ארוכה או קצרה והשאירו את כלבם בפנסיון. אך כשחזרו ראו שהכלב רזה מאוד,לא מוכן לאכול כלום (אפילו לא חטיף שהוא אוהב), לא מתרגש לראות את הבעלים ואפילו הולך עם ראש מורכן וזנב למטה.

מתי אני יכול לשחרר את הכלב בחוץ?

זה ממש תלוי. אם אתם מטיילים בקרבת כבישים סואנים, לא מומלץ לשחרר, הרי כל גירוי קטן מסכן את חיי הכלב שלכם. אם אתם מטיילים במרחבים פתוחים, אתם יכולים לשחרר את כלבכם אך ורק אם אתם בטוחים ב100% שהוא יחזור אליכם כשתקראו לו.

לתת מסאג’ לכלבים שלך ולחזק אותם.

לתת לכלב שלך את מה שהוא צריך זה טוב, אבל מה עם קצת פינוקים? להרגיש את הידיים שלך מעסות את גופו ירגיע אותו והוא יקבל יתרונות נוספים חוץ מהעיסוי עצמו, פרווה מבריקה יותר, זרימת דם טובה יותר, ומערכת חיסונית חזקה יותר וזאת בגלל הפרומונים המשתחררים בגופו בזמן העיסוי. מסאג' לכלב
דילוג לתוכן