אילוף כלבים - דוגוויל

אילוף כלבים

אילוף כלבים

אנחנו לא רק מאלפים כלבים, המטרה שלנו היא גם ללמד אתכם תקשורת נכונה עם הכלב שלכם.

מה שונה באילוף לבין תקשורת נכונה עם הכלב?

אילוף כלבים זוהי פעילות המסייעת לנו ללמד את כלבנו פקודות ותרגילים על מנת שיהיה לנו קל יותר לשלוט בו במצבים שונים וזוהי גם פעילות המעסיקה אותו ועוזרת לו לריכוז.
אנו מאמינים כי עבודה כוללת ותקשורת יומיומית נכונה יכולה להביא לחיי הכלב שלכם איזון ורוגע לכל חייו ללא קשר לסוג או גיל הכלב, אף פעם לא מאוחר או מוקדם מדי להתחיל להכניס את הכלב שלכם לאיזון ולטיפול התנהגותי כדי לפתור בעיות או התנהגויות לא רצויות.
לרוב שיעורי האילוף או הטיפול בבעיות התנהגות נעשות אצלכם בבית על מנת שנוכל לראות את המקרה בזמן אמת בטריטוריה של הכלב. הרי ברוב המקרים כאשר מוציאים את הכלב מהאזור שלו לא תבוא לידי ביטוי התנהגות זו. בכל מקרה, עדיף לטפל בבעיות מכל סוג בטריטוריה בה חי הכלב על מנת לשמר את זה שם ולא לחזור אחרי הטיפול למקום מגוריו של הכלב ולהתחיל הכל מההתחלה. יש לציין שישנם מקרים אשר אנו מוצאים את עצמנו במצבים קיצוניים ואז כן נצטרך להביא את הכלב לשיקום אצלנו במרכז על מנת להביאו לאיזון ע”י הצוות וע”י הלהקה המאוזנת שלנו.

למה כלבים מפתחים התנהגויות לא רצויות?

כלבים מתאימים את עצמם לתנאים שהלהקה מספקת להם, בין אם זה להקת הכלבים ובין אם זה להקת האנשים שחיים אתו בבית, אם אנו משנים את התנאים הכלב יסתגל מחדש לתנאים החדשים לא משנה מה גילו.

דברים קטנים שאנו אפילו לא מודעים אליהם יכולות לגרום לבעיות התנהגות שונות מבלי שנשים לב.

בנוסף כלבים יכולים לפתח טראומה או חרדות מדברים שעברו בחייהם בעבר כגון התעללות, נטישה או הישרדות לבד במשך זמן ארוך.

בגלל שהתנהגויות אלו הן התניות, ניתן לשבור זאת ולעשות שינוי ע”י שינוי ההתניה לדברים חיוביים או דברים שמחזקים או מדכאים התנהגויות אלה.

כלב הנו בעל חיים החי בטבע בלהקות, בכל להקה יש מנהיג שהוא בד”כ יהיה הדומיננטי יותר ומונהגים שבד”כ יהיו הכנועים יותר וכך נוצרת היררכיה בלהקה על מנת שהלהקה תוכל לשרוד.

במציאות, אנו, בני האדם הנם הלהקה של הכלבים שלנו ולכן אנו צריכים להיות המנהיגים על מנת שהכלבים שלנו לא יצטרכו לקבל החלטות בעצמם ולהיות מודאגים ובעלי אחריות של להיות ראשי הלהקות ולכן כאשר אנו מנהיגים את הלהקה הכלבים שלנו מאושרים.

כאשר הכלבים לא מונהגים והם אלה אשר נדרשים לקבל את ההחלטות זה הזמן שבו נתחיל לראות את ההתנהגויות הלא רצויות כגון תוקפנות, רכושנות, דומיננטיות וכ’ו.

תוקפנות, חרדות, פחדים, דומיננטית, חוסר גבולות, “דווקא”, חוסר סבלנות, התרגשות יתר- כל אלה הן התנהגויות המתפתחות עקב חוסר איזון ומנהיגות בבית, אלו דברים אשר אנו יכולים לעזור לכם להיפטר מהם ע”י שינוי בתקשורת שלכם עם הכלבים שלכם.

אנו נותנים לבעלי כלבים כלים להתמודד עם בעיות התנהגות שהתפתחו אצל כלביהם על מנת שתמיד יאכלו לשלוט בהם ולשנות התנהגויות לא רצויות אחרות.

אם אתם צריכים את עזרתנו, נשמח לקבוע פגישה ולהגיע אליכם עד הבית על מנת ללמד אתכם איך לטפל בכלבכם בצורה הטובה ביותר. ניתן ליצור איתנו קשר ע”י שליחת מסר דרך האתר או בטלפונים המופיעים בצור קשר.

אצלנו תוכלו למצוא גם אביזרים לכלבים ומוצרים מכל הסוגים.

דילוג לתוכן