לקוחות מספרים

לקוחות מספרים

בעלי כלבים כותבים לנו על החוויה בבית הנופש לכלבים שלנו


כשהכרתי את יונתן היה לי רק כלב אחד וכל פעם שהבאתי אותו כשהתקרבנו לפנסיון הוא כבר התחיל להתרגש באוטו. כשכבר הגענו הוא רץ אל יונתן והצוות וככה הבנתי כמה טוב לו שם.

כשהבאתי את הכלב השני, חרדתי וחששן, ממש לא ידעתי איך הוא יגיב לפנסיון ואחרי החשש הראשוני גם הוא התאהב ביונתן ובצוות וזו הייתה חשיפה מעולה בשבילו, עם כלבים בשטח פתוח ובלי כלובים. מרגישים שמדבור באנשים שבאמת אוהבים כלבים :).

לינור ניק וקאי

לינור ניק וקאי

Dogville, Jonathan, and the rest of the staff are the best trainers and boarding that I have ever encountered. My French Bulldog Mookie started with Dogville as a border. He would spend 2 to 3 weeks there while I was on vacation in the States. Mookie is a wonderful dog but he is an alfa dog. He is very stubborn and head strong. After his first stay at Dogville he was a different dog. He was calm, more submissive, and fun to be with. Not only did they train Mookie, they trained me. With their help I have been able to work with Mookie so that we are both living in a well balanced home.

I have since moved back to New York City and I miss Dogville. Their open facilities, friendly. and caring staff has made both my and Mookie’s life much easier. I wish there was a Dogville – New York!

ג'ניפר ומוקי

ג'ניפר ומוקי

הרגע שעושה לי הכי נעים בלב ומרגיע זה הרגע שאני נכנסת עם ציקה וגוני לפנסיון והם שמחים ולהוטים להכנס:-)
זה תחושה מדהימה שיונתן ,מצליח לתת לאהובים שלי שהמקום הוא מקום שכיף להם ושווה להם לבוא:-)

מיכל צ'יקה וג'וני

מיכל צ'יקה וג'וני

לגן של זואי היקרה:

מה הייתי עושה בלעדיכם? זו השאלה.זואי באה למעון יום כל יום בכיף גדול, ולא רוצה לחזור הביתה. אתם עושים לי שקט בלב וזה מה שחשוב.

תודה רבה אוהבת אתכם וסומכת בעיניים עצומות.

שרון.

שרון וזואי

שרון וזואי

ליוני והצוות המדהים בדוגוויל
עלמה ביקשה אני אכתוב כמה מילים בשמה וכמה היא מאושרת מאז שהיא נכנסה אליכם לגן..
כנראה שיש כלבים שזכו לגעת בגן עדן עוד בכדור הזה.

תודה ענקית,
שרית.

שרית ועלמה

שרית ועלמה

את הכלבות השארנו עם המון חששות אצל יונתן מאחר ואחת מהן בדיוק התאוששה מניתוח אורתופדי והייתה צריכה השגחה מיוחדת. אחרי שלושה שבועות קיבלנו חזרה כלבה אחרי בית הבראה – מקשקשת, שמחה ובריאה, מעל ומעבר לכל מה שיכולנו לבקש, שלא לדבר על הכלבה השניה שחזרה מותשת ומאושרת! אין עליכם, עשיתם לנו את החופשה!!

אמיר, ליטל, קיקה וקונוס

אמיר, ליטל, קיקה וקונוס

שלום יונתן וצוות דוגוויל,
הכלב שלנו חזר מהפנסיון במצב רוח מצויין, שמחתי מאוד לשמוע ולראות שהוא הסתדר עם הכלבים האחרים ועם אנשי הצוות.
הצוות שהיה איתו כאשר באנו לאסוף אותו היה מאוד נחמד.
מאוד עזר לנו שיכולנו לאסוף אותו בשבת בדרך הביתה.
תודה על הכל,
הדירוג שלי הוא 10 כמובן.
יום טוב,
אנה הולצמן

אנה ואפרים

אנה ואפרים

שמחנו להשאיר את דולצ׳ה בפנסיון דוגוויל ללילה, הידיעה שידאגו לו כמו בבית, ושהוא משחק משתולל ורץ כמה שבא לו, מרגיעה ומאפשרת לעזוב אותו בלי חשש…

נחזור אליכם תמיד כשנצטרך, תודה רבה על הכל!!!

קיבלתם מאתנו ציון 10

משפחת סברדלוב

משפחת סברדלוב ודולצ'ה

משפחת סברדלוב ודולצ'ה

ליונתן וצוות דוגוויל,

כמו כולם, גם אני אוהבת את הכלב שלי בבית. יחד עם זאת, למדתי לקבל את העובדה שלטאצ’י יש עוד בית, אצלכם, ואנחנו חולקים עליו ‘משמורת משותפת’.

בכל פעם שאני משאירה אצלכם את טאצ’י, אני עושה את זה בלב שקט (וסומך) לחלוטין. הוא מצידו כל כך נהנה בכל פעם שהוא שוהה אצלכם, שהוא בכלל לא רוצה לחזור הביתה.

לאורך כל הדרך ניכרת מאוד האהבה הגדולה, האכפתיות, המסירות והמחויבות שלכם לכלבים. כל אלה הופכים את הבעלים, ובמקרה זה אני, ליותר רגועים ובטוחים שכלבם בידיים הכי טובות שאפשר לבקש. אני כמובן מעניקה לכם ציון 10 (אפשר יותר??).

תמשיכו כך ו… תודה ענקית בשם טאצ’י ובשמי,
אורטל חזקיהו

אורטל וטאצ'י

אורטל וטאצ'י

אני רוצה לנצל את הפלטפורמה הזאת לומר לכם תודה רבה ששמרתם על רג’ה שלנו! זו הייתה ההתנסות הראשונה שלנו בדוגוויל, אך בטח שלא האחרונה. כיף לדעת שמצאנו את המקום הנכון, עם האנשים הנכונים. בזכות היחס החם, המקצועיות, המסירות והאהבה הניכרת לפועלכם, התאפשר לנו לצאת לחופשה בראש שקט, תוך ידיעה שהוא בידיים הכי טובות שאפשר. תודה לכם, מאיתנו ומרג’ה ????

רג'ה והמשפחה

רג'ה והמשפחה